Kto powiedział, że starość musi być nudna! Dla tych ludzi to ciągle pora do dobrej zabawy, a kiedy jak nie teraz w końcu czasu wolnego jest pod dostatkiem. Jestem pewien, że potrafią bawić się lepiej niż niejeden nastolatek. Po co marnować życie siedząc w fotelu kiedy można przeżywać swoją drugą młodość?!
Laski takie są
wczoraj godz. 01:30 przez: scooter
Tak się życie potoczyło
wczoraj godz. 01:30 przez: scooter
Powiększanie piersi
wczoraj godz. 01:29 przez: scooter
Kiedy popijasz miętówkę wodą
wczoraj godz. 01:29 przez: scooter