Kto powiedział, że starość musi być nudna! Dla tych ludzi to ciągle pora do dobrej zabawy, a kiedy jak nie teraz w końcu czasu wolnego jest pod dostatkiem. Jestem pewien, że potrafią bawić się lepiej niż niejeden nastolatek. Po co marnować życie siedząc w fotelu kiedy można przeżywać swoją drugą młodość?!
Motyle w brzuchu
wczoraj godz. 16:48 przez: scooter
Odpoczynek
wczoraj godz. 16:48 przez: scooter
Kawał kawału
wczoraj godz. 16:47 przez: scooter
Przybywamy w pokoju!
wczoraj godz. 16:47 przez: scooter