Ellen wpadła w przerażającą chorobę jaką jest anoreksja. Ważąc zaledwie 20 kilogramów wmawiała sobie, że to jej normalna waga i nie ma żadnych problemów. Jednak po wizycie w szpitalu zdała sobie sprawę, że to czas, aby rozpocząć leczenie. Obejrzyjcie jej zmagania z chorobą, kiedy wyglądała jak szkielet oraz jak wróciła do wyglądu normalnej nastolatki!
PKP znalazło sposób
wczoraj godz. 01:23 przez: scooter
Szczęście trzeba chwytać całymi rękoma
wczoraj godz. 01:23 przez: scooter
Nie musisz być doskonały
wczoraj godz. 01:19 przez: scooter