Teraz nie robi się już takich seriali jak kiedyś. Każdy kto kiedykolwiek oglądał serial lata temu dobrze wie, że pomimo braku oszałamiających efektów specjalnych, jakości taśm, rozdzielczości full hd i wielu innych nowości to jednak nie jest to samo. Przeglądając niektóre z dzisiejszych kanałów telewizyjnych pozostaje jakiś niesmak. Ma się czasem chęć wrócić do czasów młodości i ulubionych bohaterów z dzieciństwa. A Wy nie macie czasem podobnie jak ja?
PKP znalazło sposób
wczoraj godz. 01:23 przez: scooter
Szczęście trzeba chwytać całymi rękoma
wczoraj godz. 01:23 przez: scooter
Nie musisz być doskonały
wczoraj godz. 01:19 przez: scooter