Zazwyczaj utarło się, że każdy bobas jest rozkoszny jednak z czasem zaczynamy dorastać i zmieniamy się. W trakcie dorastania zaczynamy szukać dla siebie tego co dobre i pasuje. Jednak czasem okazuje się, że coś poszło nie tak. Jednak nie ma się co załamywać i poddawać! Wystarczy tylko nad sobą popracować i czekać na efekty bo zawsze jest jeszcze dla nas nadzieja!
Zobaczcie co znalazłem w parku
wczoraj godz. 19:07 przez: scooter
Bezsenność
wczoraj godz. 19:07 przez: scooter
Grzeczne dziewczynki
wczoraj godz. 19:06 przez: scooter