Ten cytat piosenki zespołu "Dżem" na stałe zakorzenił się w naszej pamięci i niemal każdy zna jej melodię. Piękno może nas spotkać nawet w najmniej oczekiwanym miejscu, czego dowodem jest powyższa galeria. Z pięknymi chwilami jest tak, że niestety szybko przemijają, pozostawiając po sobie jedynie wspomnienia. Na szczęście są tacy, którzy zawsze mają przy sobie aparat, aby uwiecznić ten moment na zawsze.
PKP znalazło sposób
wczoraj godz. 01:23 przez: scooter
Szczęście trzeba chwytać całymi rękoma
wczoraj godz. 01:23 przez: scooter
Nie musisz być doskonały
wczoraj godz. 01:19 przez: scooter