Żyjemy w ciągłym biegu. Wiecznie się gdzieś spieszymy, na nic nie mamy czasu. Taki tryb życia sprawia, że całą uwagę skupiamy wyłącznie na własnych potrzebach. To smutny aspekt rozwoju naszej cywilizacji. Na szczęście są wśród nas także tacy, którzy zawsze znajdą czas dla drugiego człowieka. Dla nich najważnejsze są wzajemna pomoc i wsparcie, a największa nagroda to uśmiech drugiego człowieka. Właśnie im poświęcona jest ta galeria. Enjoy! :)
PKP znalazło sposób
wczoraj godz. 01:23 przez: scooter
Szczęście trzeba chwytać całymi rękoma
wczoraj godz. 01:23 przez: scooter
Nie musisz być doskonały
wczoraj godz. 01:19 przez: scooter