Ludzie zbierają różne rzeczy. Od znaczków i monet, przez pocztówki, na puszkach od piwa kończąc. Jedni nazywają to pasją, inni natrętnym zbieractwem. Są jednak takie rzeczy, które każdy z nas powinien trzymać w swoim mieszkaniu i pod żadnym pozorem ich nie wyrzucać. Nie dlatego, że są wyjątkowe, ale dlatego, że warto!
PKP znalazło sposób
wczoraj godz. 01:23 przez: scooter
Szczęście trzeba chwytać całymi rękoma
wczoraj godz. 01:23 przez: scooter
Nie musisz być doskonały
wczoraj godz. 01:19 przez: scooter