Warszawa przy tym to pikuś... Rosja to ma rozmach :)
02.07.2013 godz. 22:59 przez: CbRadio.Bydgoszcz
PKP znalazło sposób
wczoraj godz. 01:23 przez: scooter
Szczęście trzeba chwytać całymi rękoma
wczoraj godz. 01:23 przez: scooter
Nie musisz być doskonały
wczoraj godz. 01:19 przez: scooter