Nauczyłam się już pić cappuccino bez mleka, herbatę bez cukru.
20.02.2012 godz. 14:15 przez: PolaEvil
Zobaczcie co znalazłem w parku
wczoraj godz. 19:07 przez: scooter
Bezsenność
wczoraj godz. 19:07 przez: scooter
Grzeczne dziewczynki
wczoraj godz. 19:06 przez: scooter