Bo z kobietami jest jak ze statusami GG, czasem udają tylko że są niedostępne:)
24.06.2011 godz. 12:11 przez: mistrz
PKP znalazło sposób
wczoraj godz. 01:23 przez: scooter
Szczęście trzeba chwytać całymi rękoma
wczoraj godz. 01:23 przez: scooter
Nie musisz być doskonały
wczoraj godz. 01:19 przez: scooter